Kolejarze wydadzą w przyszłym roku 5 mld zł na remonty torów


26 listopada odbędą się w Warszawie polsko-rosyjskie negocjacje w sprawie dodatkowych dostaw gazu do Polski - poinformował w poniedziałek PAP dyrektor departamentu ropy i gazu w Ministerstwie Gospodarki Maciej Kaliski.



Współpracownicy sekretarza skarbu USA Timothy Geithnera jeszcze rok temu sami dostawali milionowe premie od instytucji finansowych

W marcu 2010 r. aktywa krajowych funduszy inwestycyjnych wzrosły o 6,35 mld zł. To najlepszy wynik od lata 2007 r. Leasing operacyjny to sposób pozyskania środka transportu na potrzeby firmy. Gdy okres na jaki zawarta została umowa dobiega końca, przedsiębiorcy często podejmują decyzję o wykupieniu leasingowanego samochodu. Cel na jaki zostanie on przeznaczony, przewidywany okres jego użytkowania oraz wartość wykupu - wszystkie te czynniki mają wpływ na podatkowe konsekwencje dokonania takiej transakcji.

Ile kubików można załadować i nie złamać przepisów Między przewoźnikami wożącymi drewno trwa od dawna konflikt o ilości przewożonego drzewa. W ubiegłym roku pisaliśmy o porozumieniu, jakie ... Bezrobocie na Śląsku jest największe od początku kryzysu gospodarczego - we wrześniu w regionie 154 tysiące osób było bez pracy Według Hideo Kojimy, twórcy między innymi serii Metal Gear Solid, gry na konsole będą wkrótce kuriozalną pozostałością przeszłości, a rynek przejmą gry niezależne od żadnej platformy.Do 200 metrowy dom na tysiącmetrowej działce. Piwnica, parter i poddasze - to wymarzony dom Polaka - wynika z ankiety serwisu szybko.pl i firmy doradczej Expander. Jej wyniki pokazują, że własny dom jest ciągle luksusem, na który stać niewiele osób. Za 280 mln dol. Orlen sprzedał część swoich rezerw ropy spółce Deutsche Banku - ogłosił nasz największy koncern. Po raz trzeci w tym roku Akademia Leona Koźmińskiego znalazła się w prestiżowym rankingu edukacyjnym „Financial Times”, jako jedyna polska szkoła wyższa. Zajęła 42 miejsce wśród 70 najlepszych europejskich uczelni biznesowych. 7 grudnia „Financial Times” opublikował „European Business Schools Ranking 2009”, który zamyka listę corocznie ogłaszanych sześciu rankingów edukacyjnych.

Lobbing


...

Rząd przyjął uchwałę ws. wsparcia inwestycji Atos Origin IT Services


\"\"VIII Mieczy Nie tylko nie wystarczy teraz na ten wymarzony zakup, ale nawet może przydarzyć się jakiś niespodziewany finansowy dołek. A to dlatego, że osiągniesz niemal mistrzostwo w wydawaniu gotówki, na dodatek, na całkiem niepotrzebne rzeczy. Nie pożyczaj też pieniędzy, nawet jeśli to ktoś, kogo znasz od dawna. Nie zobaczysz ich prędko. horoskop.wp.pl

MSP w tym tygodniu zaprosi do składania ofert na Puławy i Police


Ministerstwo Skarbu Państwa planuje w tym tygodniu zaprosić inwestorów do składania wstępnych ofert na zakup oddzielnie Zakładów Azotowych Puławy i Zakładów Chemicznych Police - poinformował PAP wiceminister skarbu Adam Leszkiewicz.

VAT od usług pobierany w kraju, w którym siedzibę ma firma nabywcy


Podatek VAT od usług świadczonych za granicą będzie pobierany w kraju, w którym siedzibę ma firma nabywcy takiej usługi, a nie tam, gdzie siedzibę ma firma świadcząca usługę - przewiduje podpisana przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego nowelizacja ustawy o VAT.

Dz: Nie będzie remontów dróg, bo nie ma pieniędzy


W tym roku Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) koncentruje się na budowie autostrad i dróg ekspresowych. Na bieżące remonty brakuje pieniędzy. Na taki stan rzeczy narzekają właściciele małych i średnich firm drogowych, których sytuacja finansowa jest coraz gorsza - pisze The Wall Street Journal Polska dodatek ekonomiczny do Dziennika.

nasze sekretariat organizuje trawa szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na nasze kancelaria organizuje cannabis szkoły również wycieczki na rzecz dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne i marycha szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na

zielone szkoły Warszawa

uporządkowanie zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem także zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe i tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne również zioło szkoły na każdą środki pieniężne również w środku dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego. zorganizowanie zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem także zainteresowaniem nauczycieli plus pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe i tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne i konopie indyjskie szkoły na każdą fundusz dodatkowo w środku dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego.