Znane nazwiska opuszczają Infinity Ward


Afera w związku z czystką w Infinity Ward zatacza coraz większe kręgi. Po zwolnieniu przez Activision Blizzarrd kierownictwa studio zaczęli opuszczać jego pracownicy.

Microsoft i Facebook doszli do nowego porozumienia, na mocy którego koncern z Redmond oddaje witrynie społecznościowej kontrolę nad wyświetlanymi w niej reklamami. W ofercie GIGABYTE znalazły się nowe płyty główne oparte na chipsecie Intel P55 (LGA 1156) należące do serii GIGABYTE P55A. 171 milionów dolarów straty i utrata reputacji w oczach milionów klientów – to wszystko przez złośliwy skrypt, którego napisanie zabrało młodemu hakerowi jedynie 10 godzin.Paweł G. wielokrotny przestępca, którego FBI, Europol i policja ścigały od 1997 roku, wpadł po tym jak dodał kilka komentarzy do zdjęcia swojej znajomej na naszej-klasie. BenQ wprowadza na polski rynek swój pierwszy aparat umożliwiający wykonywanie zdjęć w technice HDR (High Dynamic Range) czyli z dużą rozpiętością tonalną – model E1260. Wyobraźmy sobie, że w jednej chwili, wszyscy ludzie w Polsce grają tylko w jedną grę. Wydaje wam się to niemożliwe?

Microsoft przypomniał producentom netbooków, że od 22 października zaprzestanie wydawania nowych licencji dla Windows XP. Oznacza to przymus stosowania aktualnej wersji, czyli 7.

Wydawnictwo Hubert Burda Media składa wyrazy najgłębszego współczucia rodzinom i bliskim wszystkich ofiar, które zginęły w tragicznym wypadku lotniczym pod Smoleńskiem. W Stanach Zjednoczonych jest już więcej smartfonów z systemem iPhone OS niż z Windows Mobile. Dowodzą tego badania przeprowadzone przez firmę ComScore.

Microsoft ogłosił swoje wyniki finansowe za trzeci kwartał fiskalny. Jak się okazuje, zyski netto koncernu wzrosły o 35 procent. Na japońskich targach CEATEC 2009, Sony prezentuje prototyp elastycznego notebooka OLED, który składa się z jednego wyświetlacza dotykowego, podzielonego na dwie części. Rekordowa liczba chętnych do udziału w IV edycji konkursu świadczy o ogromnym powodzeniu przedsięwzięcia i stale wzrastającej randze tej naukowo-rozrywkowej imprezy.Steve Ballmer zaprezentuje tablet PC Microsoftu, który ma konkurować z iSwindle i tabletem Google’a. Tak przynajmniej twierdzi The New York Times. Zapraszamy Państwa na Szkolenie: Warunki Kontraktowe FIDIC w Praktyce (Fdration Internationale Des Ingnieurs-Conseils) Praktyczne Wskazówki dla: Kierownika Kontraktu, Wykonawcy, Pracowników Wykonawcy ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie Aktualne możliwości finansowania inwestycji z funduszy UE w Województwie Śląskim, audyt potrzeb uczestników szkolenia przegląd dokumentów i wymogów formalnych procedury i terminy budowa wniosków ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nie będzie odcinka Głowy Rodziny o Windows 7


Microsoft wycofał się ze sponsorowania odcinka Głowa Rodziny dotyczącego Windows 7. Czyżby żarty w popularnej kreskówce za bardzo godziły w najnowszy produkt Microsoftu?

Trójwymiarowy ASUS G51J 3D już w sprzedaży


ASUS oficjalnie wprowadził do sprzedaży swojego pierwszego notebooka z wyświetlaczem 3D. Model oznaczony symbolem G51J 3D posiada ekran o przekątnej 15,6”.

Efektywne Zarządzanie Sobą w Czasie (Kraków)


Program: Dzień I * Jak stoję z czasem- indywidualna analiza ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Mac OS X w kilku edycjach?


Przy okazji premiery tabletu Apple’a najprawdopodobniej pojawi się nowa odmiana systemu operacyjnego Mac OS X. Tak przynajmniej twierdzą analitycy.

HTC Legend - nowy Sense, aluminiowa obudowa i dotykowy AMOLED


HTC Legend to nieco tańsza wersja modelu Desire. Nowy smartfon posiada dotykowy ekran AMOLED, platformę Android 2.1 i interfejs HTC Sense - zamknięte w aluminiowej obudowie o grubości 11,5 mm.

nasze sekretariat organizuje trawa szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na nasze kancelaria organizuje cannabis szkoły również wycieczki na rzecz dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne i marycha szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na

zielone szkoły Warszawa

uporządkowanie zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem także zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe i tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne również zioło szkoły na każdą środki pieniężne również w środku dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego. zorganizowanie zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem także zainteresowaniem nauczycieli plus pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe i tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne i konopie indyjskie szkoły na każdą fundusz dodatkowo w środku dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego.